Par galeriju

 

Galerija Birkenfelds ir dibināta 1994. gadā, tās vadītājs ir Toms Zvirbulis.

  

Galerija nodarbojas ar vecmeistaru un mūsdienu mākslas izstāžu un izsoļu organizēšanu un mākslas darbu novērtēšanu.

Pirmās mākslas darbu izsoles galerija sarīko 2005. gadā. Ņemot vērā lielo interesi galerija aktīvi rīko izsoles internetā. 


Kopš 2008. gada galerija Birkenfelds ir pirmā mākslas galerija Latvijā, kas organizē nozīmīgas fotomākslas izstādes, liekot pamatus fotogrāfijas komerciālai apritei Latvijas mākslas tirgū.

Galerija pārstāv mākslinieku Juri Zvirbuli un pasaulē pazīstamos fotogrāfijas klasiķus Antanu Sutkus (Lietuva) un Ulvi Albertu ( ASV/Latvija)

    


MĀKSLAS GRĀMATAS, PLAKĀTI un DARBU REPRODUKCIJAS


MĀKSLAS DARBU CENAS

Mēs apzināmies, ka mākslas darbi ir radīti jums – skatītājam, mākslas cienītājam, kolekcionāram. Galerija Birkenfelds izvēlas tikai labākos darbus.

Mūsu misija ir būt jūsu padomdevējam un starpniekam, kas rūpējas, lai izvēlētais darbs nonāk tieši jūsu īpašumā. Mēs vienmēr ņemam vērā jūsu finansiālās iespējas un piedāvājam izdevīgus risinājumus. Mākslas darbu apskate...


INVESTĪCIJAS MĀKSLĀ

Daudzu gadu darba pieredze Latvijas mākslas tirgū un sadarbība ar māksliniekiem un kolekcionāriem ir devusi mums iespēju palīdzēt klientiem iegādāties vērtīgus mākslas darbus.

Mēs veidojam mūsdienu mākslas un vecmeistaru darbu kolekcijas, sniedzam konsultācijas par mākslas darbu iegādi izsolēs. Sāciet veidot savu kolekciju jau šodien!

Vairāk par šo tēmu lasiet šeit ..


JŪSU PASĀKUMI GALERIJĀ

Galerijas telpās valda īpaša atmosfēra. Priecāsimies, ja jums tas noderēs, plānojot neformālu tikšanos ar darījumu partneriem vai svinot nozīmīgu notikumu.

Nelielām grupām galerista vadībā piedāvājam iepazīšanos ar galerijas mākslinieku darbiem un Latvijas mākslas tirgus tendencēm.

Ja jums līdz šim nav bijis saskares ar mākslas galerijām, atnāciet pie mums, un mēs jums palīdzēsim spert pirmos soļus aizraujošajā mākslas pasaulē.


GARANTIJAS

Latvijas mākslas tirgū strādājam jau vairāk nekā 30 gadus. Laika gaitā mums ir izveidojušies zināmi kvalitātes standarti, kā rezultātā darbu atlase tiek veikta rūpīgi un to noteiktā pārdošanas cena ir atbilstoša tirgū esošajām tendencēm. Ja esat izvēlējušies galeriju Birkenfelds par savu sadarbības partneri mākslas darbu iegādē, jums jāzina, ko šāda sadarbība nozīmē.

Galerija piedāvā jums sekojošus pakalpojumus un garantijas:


PRIVĀTUMA POLITIKA

Atveriet šo saiti, lai iepazītos ar SIA Birkenfelds privātuma politiku

Ja jums ir jautājumi, lūdzam sazināties ar mums.

Mums ir svarīgs jūsu viedoklis.

Ar cieņu –

Toms Zvirbulis, Galerijas Birkenfelds direktors