Labdarības izsole "Teātris iedvesmo - rūpēs par dzīvniekiem!"

 

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris sadarbībā ar galeriju un izsoļu namu Birkenfelds rīko aktieru pašdarinājumu tiešsaistes labdarības izsoli: "Teātris iedvesmo - rūpēs par dzīvniekiem!". Labdarības izsolē tiks izsolīti priekšmeti, kurus darinājuši ar radošiem hobijiem apveltīti aktieri un citi teātra darbinieki.

Labdarības izsoles darinājumu autori: aktrise Veronika Plotņikova, aktieris un scenogrāfs Ņikita Voroņins, drošības inspektors Māris Keišs, teātra māksliniece Olga Bikova, aktrise Tatjana Lukašenkova, administratore Nataļja Bastina.

Par labdarības izsoles dalībniekiem un viņu darbiem vairāk šajā video:

Šo ar mīlestību un savām rokām radīto lietu izsolē iegūtie naudas līdzekļi tiks ziedoti biedrībai “Palīdzēsim dzīvniekiem” bez pajumtes un gādības palikušo dzīvnieku uzturēšanai un barībai, kas tiem šobrīd tik ļoti nepieciešama. Mēs joprojām esam mīloši, radoši un atbildīgi!

Biedrības "Palīdzēsim dzīvniekiem" valdes priekšsēdētāja Arta Krūmiņa par to, cik svarīgs ir šāds izsoles projekts: “Tā kā esam bezpeļņas organizācija, pilnībā esam atkarīgi no iedzīvotāju ziedojumiem. Mūsu paspārnē šobrīd atrodas 60 dzīvnieku. Mēs pastāvam un varam palīdzēt dzīvniekiem, pateicoties cilvēkiem sabiedrībā ar šādām idejām, kā sarūpēt naudu dzīvnieku atbalstam.”

Aicinām arī Jūs dalīties savā atbalstā mūsu mazajiem draugiem, iegādājoties iedvesmojošus priekšmetus, kas tapuši aktieru un teātra darbinieku rokām, īstenojot sev iemīļotus hobijus ārpus darba teātrī. Lai tie kļūst arī par Jūsu iedvesmas avotu! Solīšana pieejama tiešsaistes režīmā no 11. maija pulksten 9:00, iepriekš reģistrējoties mājas lapā.

Izsole noslēgsies 24. maijā, izsoles darbi tiks izsolīti laikā no 15:00 līdz 18:25. Lūgums sekot izsoles norisei, jo katrs darbs tiks izsolīts savā laikā ar 5 minūšu intervālu.

(Pircēji ir atbrīvoti no izsoļu komisijas ieturēšanas.)

Izsoles priekšmetu katalogs apskatāms šeit

Jautājumiem un saziņai:

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra sabiedrisko attiecību speciāliste

Kristīna Tolmadževa, tālr.29333721 e-pasts kristina@mct.lv