Kā piedalīties izsole?

 

Lai varētu piedalīties izsolē, jums ir jāizlemj kurš no dalības veidiem ir ērtākais:

Piedalīties izsolē

A) solīt internetā - reģistrējoties galerijas mājas lapas sadaļā Reģistrācija, jūs saņemsiet iespēju piedalīties izsolē ar datora palīdzību. Lietojot internetu jums ir iespēja sekot izsoles gaitai vai piedalīties tajā, reālajā laikā no jebkuras vietas, kur ir pieejams internets. Izvēlētajiem darbiem, jūs varat iestatīt maksimālo cenu un programma automātiski solīs jūsu vietā ( tā nepārsniegs noteikto maksimālo cenu).

B) solīt rakstiski - reģistrācijas formā ierakstiet tos darbus, kurus vēlaties iegādāties un norādiet savu maksimālo cenu (bez  izsoles komisijas). Jūsu norādītā cena netiks izpausta citiem izsoles dalībniekiem. Tā būs zināma tikai izsoles vadītājam un viņš solīs Jūsu vietā, bet nepārsniegs Jūsu norādīto maksimālo cenu.

C) solīt pa telefonu - reģistrācijas formā norādiet, lai ar Jums sazinās pa tālruni. Izsoles norises dienā, laikā, kad tiek izsolīts Jūs interesējošais darbs ar Jums sazināsies pa tālruni. Jūs varēsiet  piedāvāt savu cenu un piedalīties vairāksolīšanā, līdzīgi kā citi zālē esošie izsoles dalībnieki.

Ja esat nolēmuši izmantot B un C metodi, aizpildīto reģistrācijas formu atsūtiet uz galeriju Birkenfelds vismaz divas stundas pirms izsoles sākuma.

Cik  jāmaksā par darba pirkšanu?
Par darba pirkšanu galerija ietur komisijas maksu 18% ( ieskaitot PVN) no āmura cenas. Pirms izsoles vēlams iepazīties ar noteikumiem. Samaksu var veikt skaidrā naudā, ar pārskaitījumu vai kredītkarti. Maksājumiem ar kredītkarti piemēro papildus komisiju 2,5% apmērā no darījuma summas.

Kādā laikā var saņemt nopirkto darbu?
Pēc tam, kad veikta samaksa pilnā apmērā darbu var saņemt jebkurā darba dienā.

Vai jāmaksā par darbu glabāšanu?
Par izsolē nopirkti darbu glabāšanu nav jāmaksā, ja glabāšanas termiņš pēc izsoles nepārsniedz 10 darba dienas. Ja termiņš pārsniedz norādīto laiku jāmaksā glabāšanas maksa 10 EUR dienā.

Galerija var veikt nopirkto darbu iepakošanu un nosūtīšanu.

Iepriekšējo izsoļu rekordi apskatāmi šeit >>>

Ja Jūs interesē vēl citi jautājumi zvaniet uz tālruni  ( +371) 29141605