DIĀNA RADEIKO - FACE CONTROL - GLEZNAS

2016. gada 27. jūlijā mākslas galerijā Birkenfelds tika atklāta mākslinieces Diānas Radeiko darbu izstāde Face Control. Pirmo reizi galerijas vēsturē izstādes darbi tiks piedāvāti pārdošanā visai atraktīvā veidā. Šobrī izstāde ir beigusies. Par darbu apskati un iegādi interesējaties galerijā.

Lai apskatītis izstādes darbus, kā arī veikt to iegādi sekojiet saitei FACE CONTROL

Vairāk par mākslinieci:

Tikko atgriezusies no Spānijas un parādot dažus darbus, māksliniece izraisīja neviltotu galerijas uzmanību un nekavējoties tika pieņemts lēmums sarīkot izstādi. Mākslinieces darbos ir slavenības – pazīstami kino, modes un popa kultūras ikonas – Madonna, Miks Džegers, Deivids Bovijs, Džonatans Kimbls Simmons no skarbās amerikāņu filmas “Atsitiens”, amerikāņu burlesku dejotāja, modele, Dita fon Tīsa un pat iemīļoto dzīvnieku stilizēti portreti. Kā māksliniecei rodas iedvesma? ”Filmas noskatīšanās, nejauši sadzirdēts jaunums radio par Madonnas zeķēm, Rolling Stones grāmatas prezentācija, viss, ko vien vēlies, var kļūt par iedvesmu uz tikšanos ar “draugu” man pretī uz audekla”. Māksliniece māk sagādāt pārsteigumus. Jautājot par nākamo darbu varoni, viņa pārliecināti atbild: “Velsas princis Harijs...”

Ja Jūs vēlaties piedalīties galerijas Birkenfelds izstāžu atklāšanās un saņemt ielūgumus, lūdzu pierakstieties galerijas viesu sarakstā. To var izdarīt šeit