Pirkt

Lai varētu pirkt izsolē, ir jāizlemj kurš no dalības veidiem ir ērtākais:

A) piedalīties izsolē personīgi vai ar pilnvarotas personas starpniecību;

B) rakstiski - reģistrācijas formā ierakstiet tos darbus, kurus vēlaties iegādāties un norādiet savu maksimālo cenu (bez  izsoles komisijas). Jūsu norādītā cena netiks izpausta citiem izsoles dalībniekiem. Tā būs zināma tikai izsoles vadītājam un viņš solīs Jūsu vietā, bet nepārsniegs Jūsu norādīto maksimālo cenu.

C) pa telefonu - reģistrācijas formā norādiet, lai ar Jums sazinās pa tālruni. Laikā, kad tiek izsolīts Jūs interesējošais darbs ar Jums sazināsies pa tālruni. Jūs varēsiet  piedāvāt savu cenu un piedalīties vairāksolīšanā, līdzīgi kā citi zālē esošie izsoles dalībnieki.

D) internetā - reģistrējoties galerijas mājas lapas sadaļā Reģistrācija, jūs saņemsiet iespēju piedalīties izsolē ar datora palīdzību. Interneta izsolei ir daudzas priekšrocības. Galvenā ir iespēja sekot vai piedalīties izsolē reālajā laikā no jebkuras vietas, kur ir pieejams internets. Izvēlētajiem darbiem, Jūs varat iestatīt maksimālo cenu un programma automātiski solīs Jūsu vietā, bet nepārsniegs noteikto maksimālo cenu. utt.

Ja piedalīsieties izsolē personīgi, reģistrācijas formu varēsiet aizpildīt neilgi pirms izsoles sākuma. Ja esat nolēmuši izmantot B un C metodi, aizpildīto reģistrācijas formu atsūtiet uz galeriju Birkenfelds vismaz divas stundas pirms izsoles sākuma. Jūs varat dot arī citus papildus norādījumus, kā rīkoties Jūsu prombūtnes laikā.

Kās jādara izsoles dienā?

Ja esat nolēmuši piedalīties izsolē, ierodaties  galerijā Birkenfelds 40 minūtes pirms izsoles sākuma un reģistrējaties.  Ja esat izsolē pirmo reizi lūgums paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu. Tad, kad būsiet reģistrēti, Jūs sanemsiet numurētu lāpstiņu un varēsiet piedalīties izsolē. Līdz izsoles sākumam atlikušajā laikā  laikā  apskatiet izvēlētos darbus.

Cik  jāmaksā par darba pirkšanu?
Par darba pirkšanu galerija ietur komisijas maksu 15-20% ( ieskaitot PVN) no āmura cenas. Katrai izsolei var būt noteikta atšķirīga komisijas maksa. Pirms izsoles vēlams iepazīties ar noteikumiem. Samaksu var veikt skaidrā naudā, ar pārskaitījumu vai kredītkarti. Maksājumiem ar kredītkarti piemēro papildus komisiju 2,5% apmērā no darījuma summas.

Kādā laikā var saņemt nopirkto darbu?
Pēc tam, kad veikta samaksa pilnā apmērā darbu var saņemt jebkurā darba dienā.

Vai jāmaksā par darbu glabāšanu?
Par izsolē nopirkti darbu glabāšanu nav jāmaksā, ja glabāšanas termiņš pēc izsoles nepārsniedz 10 darba dienas. Ja termiņš pārsniedz norādīto laiku jāmaksā glabāšanas maksa 10 EUR dienā.

Galerija var veikt nopirkto darbu iepakošanu un nosūtīšanu.

Ja Jūs interesē vēl citi jautājumi zvaniet uz tālruni  ( +371) 29141605